Badanie content marketingu od IAB Polska – zapraszamy!

badanie-content-iab

Masz dość oglądania prezentacji opartych na badaniach rynku content marketingu z USA, Wielkiej Brytanii, czy (nasze ulubione) z Australii? Czas na polskie badanie – zapraszamy do udziału! Ankietę przygotowała Grupa Robocza IAB Polska Content Marketing.

Ankietę kierujemy do reklamodawców, domów mediowych, agencji reklamowych, agencji PR oraz sieci reklamy internetowej. Jeśli nie należysz do tego grona, ale zagadnienie content marketingu i jego rozwój jest dla Ciebie interesujący, przekaż to zaproszenie do odpowiednich osób.

WEŹ UDZIAŁ W BADANIU

Badanie zatytułowaliśmy „Polacy nie gęsi – swój content marketing mają!”. Jego celem  jest poznanie opinii o znaczeniu i skuteczności poszczególnych elementów komunikacji marketingowej, a także ocena zrozumienia mechanizmów działania i zbadanie powszechności korzystania z narzędzi content marketingu przez polskie firmy.

Tu możesz wypełnić ankietę.

Dzięki Twojemu wkładowi IAB Polska będzie mogła dostosować  działania edukacyjne do realnych potrzeb rynku i przyczynić się do zwiększenia efektywności komunikacji marketingowej Twojej firmy.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie maksimum 10 minut. Do dzieła! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *