Dołączamy do Izby Gospodarki Elektronicznej

netsprint-izba-gospodarki-elektronicznej-ecommerceNetsprint, twórca polskiego ekosystemu reklamowego o zasięgu 97% użytkowników dołączył do Izby Gospodarki Elektronicznej (e-Commerce Polska). e-Izba reprezentuje i wspiera interesy firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce.

W grupach merytorycznych e-Izby Netsprint reprezentować będą: Mateusz Boczar, dyrektor rozwoju biznesu odpowiedzialny w Netsprint za ProductStream – w grupie E-usługi oraz Tomasz Brzeziński, dyrektor rozwoju biznesu i główny analityk danych (Senior Data Scientist) – w grupie Badania.

Cieszymy się, że znaleźliśmy się wśród firm członkowskich Izby Gospodarki Elektronicznej. Netsprint od wielu lat konsekwentnie buduje portfolio usług wspierających firmy z branży ecommerce w zwiększaniu konwersji i budowaniu lojalności klientów – mówi prezes Netsprinta Artur Banach. – Osią naszej strategii są dane, dzięki którym marketerzy mogą skutecznie docierać do użytkowników na każdym etapie ścieżki zakupowej. Mamy nadzieję, że wymiana doświadczeń z najlepszymi specjalistami z firm członkowskich e-Izby pomoże nam budować kolejne rozwiązania i wzbogacać obecne. Z kolei udział naszych ekspertów w obszarach badań i tworzenia e-usług będzie cennym wsparciem dla prac e-Izby.

Netsprint to twórca polskiego ekosystemu reklamowego o zasięgu 97% użytkowników. Narzędzia i technologie oferowane przez Netsprinta wspierają czołowe firmy e-commerce w efektywnym docieraniu do klientów w internecie poprzez:

  • spersonalizowane reklamy Adkontekst eCommerce nastawione na nowych użytkowników i retargeting
  • sieć ContentStream – content marketing, który wspiera sprzedaż
  • sieć natywnej reklamy e-commerce ProductStream
  • platformę RTB Adfocus
  • wyszukiwarkę dla e-sklepów Netsprint Search.
  • Sercem ekosystemu reklamowego są dane o użytkownikach (zainteresowania, intencje zakupowe, demografia, zawody) gromadzone na platformie Netsprint Audience.

Misją e-Commerce Polska jest rozwój polskiej branży e-commerce poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *