Teraz częstsze konwersje w Adkontekst eCommerce

konwersja w internecie

Nawet o kilkadziesiąt procent wyższy współczynnik konwersji generują reklamy Adkontekst eCommerce. To efekt wprowadzenia nowych strategii rekomendacji produktów. Do oferty reklamowej Adkontekst eCommerce trafiła również kreacja rich media emitowana w sieci RTB.

Nowe strategie wypracował pion ds. performance marketingu w Netsprincie, w trakcie kilkumiesięcznych testów prowadzonych z wybranymi reklamodawcami. Kampanie, w których zastosowano nowe strategie, osiągają nawet o kilkadziesiąt procent wyższy współczynnik konwersji niż kampanie oparte na dotychczasowych strategiach.

– Po zmianach strategie precyzyjniej uwzględniają kontekst użytkownika i jego zachowania w serwisie e-commerce. Modyfikacje w strategiach rekomendacji mają na celu znaczącą poprawę efektywności realizowanych kampanii – wyjaśnia Tomasz Brzeziński, dyrektor performance marketingu i data science w Netsprincie.

Dodatkowo Adkontekst eCommerce wprowadził unikalną na polskim rynku synergię strategii kampanii reklamowych skierowanych do nowych użytkowników oraz kampanii retargetingowych. Zastosowane rozwiązanie pozwala sklepom internetowym na zwiększenie bazy klientów, a następnie na zbudowanie ich silnej lojalności.

Poproś o propozycję kampanii w Adkontekst eCommerce

Zgłoś się
Zostaw nam swój e-mail, aby poznać szczegóły oferty
Dziękujemy. Nasz konsultant wkrótce się z Tobą skontaktuje i przedstawi ofertę kampanii w Adkontekst eCommerce.

Adkontekst eCommerce oferuje kampanie nastawione na wspomaganie sprzedaży sklepów internetowych, zarówno skierowane do nowych użytkowników (kampanie typu new user), jak i dotychczasowych odwiedzających (retargeting).

ZOBACZ >> Ofertę Adkontekst eCommerce

Kampanie Adkontekst eCommerce oparte są na emisji spersonalizowanych kreacji, prezentujących te produkty z oferty sklepu, które są optymalne ze względu na kontekst użytkownika:

  • kampanie new user oparte są na profilach zainteresowań, demograficznych oraz intencji zakupowych
  • kampanie retargetingowe biorą pod uwagę głównie zachowanie użytkownika w sklepie klienta.

Emisja reklam spersonalizowanych dla e-commerce prowadzona jest w sieci reklamowej Adkontekst. Dodatkowo kampanie wzmacniane są poprzez emisję na powierzchniach zewnętrznych, kupowanych w modelu RTB.

W lutym w ofercie Adkontekst eCommerce pojawiły się kreacje rich media w sieci RTB. Dzięki temu Netsprint jest gotów na emisję kampanii opartych o przekaz wideo lub inne nowoczesne formy reklamowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *